Акваторію Чорного моря покинуло 5 кораблів НАТО. Вони знаходились тут із початку березня на навчаннях.

Про це пише "Кореспондент".

У п'ятницю кораблі Другої постійної військово-морської групи НАТО завершили спільні з румунськими кораблями навчання у Чорному морі. Вони повертаються до Середземного моря для відновлення патрулювання.

Читайте також: Американська бабуся 17 років мешкає на кораблі

3-4 березня п'ять бойових кораблів країн НАТО: ракетний крейсер Vicksburg, канадський фрегат Fredericton, турецький фрегат Turgutreis, італійський Aliseo і німецький танкер Spessart, увійшли в Чорне море.

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Частина навчань пройшла у західній частині Чорного моря. Також кораблі відвідали болгарський порт Варна.

За словами представників НАТО, в ході серії навчань відпрацьовували дії щодо забезпечення ППО корабельного угруповання, боротьбі з підводними човнами, відбиття атак малих ракетних катерів та маневрування кораблів. Провели також навчальні стрільби.

Минулого тижня біля кораблів альянсу спостерігали бойові кораблі російського ВМФ, а також фіксували прольоти літаків. За деякими даними, це були Су-27 і Су-30, про це розповів командувач SNMG2 контр-адмірал Бред Вільямсон.

Після анексії Криму та початку кризи на сході України в Чорному морі практично постійно перебувають кораблі ВМС США та інших країн НАТО. Відповідно до конвенції Монтре, військові кораблі нечорноморських держав не можуть перебувати там довше 21 дня.