Акваторію Чорного моря покинуло 5 кораблів НАТО. Вони знаходились тут із початку березня на навчаннях.

Про це пише "Кореспондент".

У п'ятницю кораблі Другої постійної військово-морської групи НАТО завершили спільні з румунськими кораблями навчання у Чорному морі. Вони повертаються до Середземного моря для відновлення патрулювання.

Читайте також: Американська бабуся 17 років мешкає на кораблі

3-4 березня п'ять бойових кораблів країн НАТО: ракетний крейсер Vicksburg, канадський фрегат Fredericton, турецький фрегат Turgutreis, італійський Aliseo і німецький танкер Spessart, увійшли в Чорне море.

Популярні новини зараз

Пенсії в 2020 році перерахують у три етапи: скільки грошей закладено в бюджеті на виплати

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Частина навчань пройшла у західній частині Чорного моря. Також кораблі відвідали болгарський порт Варна.

За словами представників НАТО, в ході серії навчань відпрацьовували дії щодо забезпечення ППО корабельного угруповання, боротьбі з підводними човнами, відбиття атак малих ракетних катерів та маневрування кораблів. Провели також навчальні стрільби.

Минулого тижня біля кораблів альянсу спостерігали бойові кораблі російського ВМФ, а також фіксували прольоти літаків. За деякими даними, це були Су-27 і Су-30, про це розповів командувач SNMG2 контр-адмірал Бред Вільямсон.

Після анексії Криму та початку кризи на сході України в Чорному морі практично постійно перебувають кораблі ВМС США та інших країн НАТО. Відповідно до конвенції Монтре, військові кораблі нечорноморських держав не можуть перебувати там довше 21 дня.