Данська нападник німецького футбольного клубу "Вольфсбург" Ніклас Бендтнер офіційно став володарем титулу лорд.

За даними джерел, датський журнал "SE og HOR" подарував футболістові Нікласу Бендтнеру квадратний фут землі в Шотландії, де власникам землі обов'язково присвоюють такий титул.

Вся ця історія отримала свій початок ще з інтернету. Кількома роками раніше в різних футбольних паблік стали дуже популярні "меми" з Ніклас Бендтнер, якого стали називати лордом. Коріння цього жарту не однозначні, але є версія, що все це пішло від одруження нападника на данській баронесі. У грудні 2010 року баронеса народила дитину від футболіста, але через сім тижнів пара все-таки розлучилася.

"Ми бачили сертифікат, і Ніклас вважає це веселим. Нам вислали папери. Чудово, що земля відрізана в природному заповіднику", - відзначає агент футболіста Еліза Лікком.

Данський нападник відомий своїми скандальними вчинками і епатажною поведінкою. У 2013 році його відсторонили від виступів за збірну Данії з-за водіння автомобіля в нетверезому вигляді.

Популярні новини зараз

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

Ще один відомий випадок стався під час одного з матчів чемпіонату Європи 2012 року. Бендтнер задер футболку і показав глядачам труси з логотипом букмекерської контори Paddy Power.