Рада безпеки Росії заявляє, що нова стратегія нацбезпеки США несе загрози для Кремля. Зокрема, було зазначено про застосування "технологій кольорових революцій".

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради безпеки Росії.

"Проведений апаратом Ради Безпеки Російської Федерації аналіз Стратегії показує, що, на відміну від попередньої редакції, вона має явну антиросійську спрямованість і формує негативний образ нашої країни", - заявили в документі.

Вони переконані в тому, що США мають намір приступити до формування нового глобального економічного порядку.

У Раді безпеки Росії підкреслили, що Вашингтон може застосувати "технології кольорових революцій і в Росії".

Популярні новини зараз

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Показати ще

В заяві зазначається про широке поширення технологій "кольорових революцій" для усунення неугодних США політичних режимів. Мовляв, вони удосконалюються та з високою ймовірністю можуть бути застосовані до Росії.

Радбез вважає, що США та їхні союзники спрямовують значні зусилля на "формування антиросійського політичного курсу держав, з якими у Росії склалися партнерські відносини, а також на зниження російського впливу на пострадянському просторі".

"Підкреслюється необхідність стримування "агресії Росії", перш за все щодо України. Зазначається, що США будуть зберігати пильність щодо стратегічних можливостей Росії, а також допомагати союзникам і партнерам протистояти російській політиці", - заявили в Раді безпеки Росії.