Рада безпеки Росії заявляє, що нова стратегія нацбезпеки США несе загрози для Кремля. Зокрема, було зазначено про застосування "технологій кольорових революцій".

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради безпеки Росії.

"Проведений апаратом Ради Безпеки Російської Федерації аналіз Стратегії показує, що, на відміну від попередньої редакції, вона має явну антиросійську спрямованість і формує негативний образ нашої країни", - заявили в документі.

Вони переконані в тому, що США мають намір приступити до формування нового глобального економічного порядку.

У Раді безпеки Росії підкреслили, що Вашингтон може застосувати "технології кольорових революцій і в Росії".

Популярні новини зараз

Тисяча порушень в день: у Києві запрацювала камера автофіксації з новою функцією

Курорт під Львовом перетворився на зимову казку — затамуйте подих і насолоджуйтеся красою

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Показати ще

В заяві зазначається про широке поширення технологій "кольорових революцій" для усунення неугодних США політичних режимів. Мовляв, вони удосконалюються та з високою ймовірністю можуть бути застосовані до Росії.

Радбез вважає, що США та їхні союзники спрямовують значні зусилля на "формування антиросійського політичного курсу держав, з якими у Росії склалися партнерські відносини, а також на зниження російського впливу на пострадянському просторі".

"Підкреслюється необхідність стримування "агресії Росії", перш за все щодо України. Зазначається, що США будуть зберігати пильність щодо стратегічних можливостей Росії, а також допомагати союзникам і партнерам протистояти російській політиці", - заявили в Раді безпеки Росії.