Узбецькі ЗМІ розповсюдили лист дочки покійного президента Узбекистану Іслама Карімова.

Гульнару ще за життя батька у 2014 році посадили під домашній арешт. Узбецькі спецслужби підозрювали, що дочка намагається повалити президента і зайняти його місце.

Дівчина повністю ізольована від світу - їй заборонили спілкуватися з дітьми і користуватися інтернетом.

Через місяць після смерті Іслама Карімова в мережі з'явився лист, який Гульнара нібито опублікувала під чужим ніком у Twitter. Його справжність не підтверджено.

У зверненні Гульнара пише про те, що її розлучили з дочкою Іман і скаржиться, що не дали можливості попрощатися з батьком.

Популярні новини зараз
Частині українців заблокують доступ до "Приват24": кому це загрожує Є лише місяць: ПФУ висунув нову вимогу, інакше субсидію скасують В Україні можуть скасувати графіки відключень світла: експерт зробив несподіваний прогноз Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж
Показати ще

"Ніколи не думала, що жорстокість здатна накласти печать на заборону попрощатися з Батьком. Ніколи і в голову не могло прийти і наснитися, що [можна] замкнути власну дочку і не дати попрощатися з батьком, [і що це] стане самозадоволенням для так званих рідних людей ", - написала дівчина.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дочка померлого президента Узбекистану "запроторили" у психушку.