У Москві двоє дівчат намагалися продати свою однокурсницю в сексуальне рабство. Вони запропонували жертві нібито взяти участь у фотосесії та повезли на зустріч з покупцем, у якого просили 700 тис. рублів.

Злочин скоїли дві студентки у віці 17 і 18 років. Продавали вони неповнолітню подругу. Затримання сталося 2 липня минулого року в одному з московських ресторанів. Там оперативники влаштували засідку. Слідство завершено лише тепер, повідомляє ТСН.

Росіянки звинувачуються за статтею "торгівля людьми". Після того, як матеріали кримінальної справи були передані до суду, слідчі повідомили ЗМІ про подробиці цієї історії. На даний момент 700 тис. рублів приблизно дорівнює $9 тисяч.

Читайте також: Росіянин намагався вивезти українок в сексуальне рабство (відео)

Подібні випадки відбувалися в останні роки і в Україні. Так, в Харкові затримали 51-річного українця і 49-річного грека, які продавали жінок у сексуальне рабство за кордон. Протягом жовтня-листопада 2015 року затримані втягнули чотирьох українок в заняття проституцією на території Туреччини. А в Києві 34-річний донеччанин намагався продати в сексуальне рабство дівчат з Луганська. Він намагався продати трьох дівчат за 10 тисяч гривень з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Популярні новини зараз
Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще