В американському зоопарку Цинциннаті передчасно народилося дитинча бегемота. Щоб мати не завдала йому шкоди необережеим рухом, дитинча поселили в спеціальний вольєр з цілодобовим спостереження.

Маленького бегемота назвали Фіоною, і тепер його, а точніше, її, виходжують всім зоопарком! Фіона вже починає ходити, чим дуже тішить своїх опікунів.

Читайте також: Київський зоопарк поповнився новим вихованцем (ФОТО)

Співробітники зоопарку роблять Фионі кисневі маски, а також вчать її самостійно плавати і доглядати за собою. Все це потрібно для того, щоб возз'єднання Фіони з матір'ю було безпечним.

А ще співробітники зоопарку завели блог в Instagram, де вони розповідають про успіхи Фіони.

Популярні новини зараз
Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, бегемот, який засмагав на сонечку, лежачи на спині у воді, прославив фотографа, котрий зазняв тварину у Південній Африці.