У Вірменії перервали прямий ефір "Євробачення" через кілька турецьких слів у пісні Джамали. Про це повідомляє видання "Eurovision Turkey".

"Під час виступу представниці України Джамали ефір був перерваний через використання в пісні турецьких слів. Після її виступу трансляція поновилася", - пише видання.

Відзначимо, що не тільки в Вірменії була здійснена провокація проти представниці України Джамали.

Так, в ході вчорашньої прямої трансляції конкурсу на телеканалі "Росія 1", своєрідно прокоментували виступ Джамали.

Читайте також: Хіт Джамали для "Євробачення" виконали на бандурі та сопілці

Популярні новини зараз
Право на відстрочку не врятує: кого можуть мобілізувати після 6 листопада Податок для пенсіонерів: кого та чому змусять заплатити Боржникам дадуть "пільговий тиждень": у Раді готують нові правила Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі
Показати ще

Нагадаємо, Україну на пісенному конкурсі в цьому році представляє співачка кримськотатарського походження Сусана Джамаладінова, яка виступає під псевдонімом Джамала, яка перемогла у фіналі національного відбору з піснею "+1944" про депортацію кримських татар за часів Сталіна.