Католицька церква Філіппін звинуватила президента країни Родріго Дутерте у терорі проти бідних, через його жорстоку боротьбу з наркоторговцями.

За інформацією BBC, відповідну заяву католики озвучили під час недільних проповідей по усій країні. Вони вважають, що влада проявляє байдужість по відношенню до вбитих у рамках боротьби з наркомафією.

Читайте також: Президент Філіппін прокляв Обаму

З приходом до влади Дутерте на Філіппінах вбили тисячі людей. Правозахисники та родичі загиблих зазначають, що жертвами поліції нерідко були беззахисні.

Минулого тижня Дутерте призупинив кампанію проти наркоторговців через корупцію у поліції. За його словами, близько 40% копів мають причетність до злочинної діяльності.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками Нові правила вручення повістки: присутність чоловіка не обов’язкова Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

Нагадаємо, Родріго Дутерте позитивно відгукувався про президента Росії Володимира Путіна. Колишнього американського лідера Барака Обаму він називав "сином повії".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дутерте дозволив російським кораблям вільно швартуватися у водах Філіппін у будь-який час.