Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило кредитний рейтинг Греції з "В" (істотно недостатній рівень кредитоспроможності) до "ССС" (можливий дефолт).

Про це сообщаеться на сайті агентства.

Причиною цього зниження стала відсутність доступу до ринків, невизначеність фінансування з офіційних інституцій, а також проблеми з ліквідністю в банківському секторі. Експерти підкреслюють, що це призводить до "екстремального тиску" на всю фінансову систему Греції. Але за даними агентства уряд країни зможе пережити кризу, в якій вона опинилася.

Раніше уряд Греції вже офіційно заявляв, що відмовляється від продовження фінансової допомоги від ЄС на тих умовах, які були запропоновані раніше.

Новий "радикальний" уряд Греції приступив до роботи 27 січня цього року. Новообраний міністр фінансів Варуфакіс заявляє про вкрай жорстку позицію щодо зовнішніх кредиторів країни і бачить своє основне завдання в реструктуризації зовнішнього боргу Греції.

Популярні новини зараз

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Життєрадісна Заворотнюк вийшла до фанатів: "Так хочеться вірити..."

Головне за день неділі 10 листопада: звільнення Разумкова, покарання Яременко та "с*ксуальне збудження" партії Зеленського

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

Показати ще