Француз намагався перевезти дружину-росіянку через кордон у валізі. Її виявили у багажі іноземця польські прикордонники.

Поляки виявили у валізі громадянина Франції, який намагався в'їхати потягом Москва-Ніцца в ЄС, його дружину-росіянку. Це відбулось на пункті контролю в Тересполі, що на кордоні Польщі та Білорусії, повідомляє "Польське радіо".

"Під час прикордонного контролю на залізничному пункті в Тересполі, співробітники прикордонної служби знайшли у валізі, перевезеної через кордон, жінку", - розповів старший прапор відділу прикордонної служби в Хелмі Даріуш Сеницький.

Французько-російське подружжя намагалось таким чином вирішити проблему відсутності у росіянки документів, що дозволяють в'їзд в країни Шенгену.

"Жінка після того, як вийшла з валізи, відчувала себе добре і не потребувала медичної допомоги", - підкреслив Сеницький.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

За словами представників прикордонної служби Польщі, француз і росіянка понесуть відповідальність за незаконний перетин державного кордону. За місцевим законодавством їм загрожує до 3 років позбавлення волі.