Француз намагався перевезти дружину-росіянку через кордон у валізі. Її виявили у багажі іноземця польські прикордонники.

Поляки виявили у валізі громадянина Франції, який намагався в'їхати потягом Москва-Ніцца в ЄС, його дружину-росіянку. Це відбулось на пункті контролю в Тересполі, що на кордоні Польщі та Білорусії, повідомляє "Польське радіо".

"Під час прикордонного контролю на залізничному пункті в Тересполі, співробітники прикордонної служби знайшли у валізі, перевезеної через кордон, жінку", - розповів старший прапор відділу прикордонної служби в Хелмі Даріуш Сеницький.

Французько-російське подружжя намагалось таким чином вирішити проблему відсутності у росіянки документів, що дозволяють в'їзд в країни Шенгену.

"Жінка після того, як вийшла з валізи, відчувала себе добре і не потребувала медичної допомоги", - підкреслив Сеницький.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

За словами представників прикордонної служби Польщі, француз і росіянка понесуть відповідальність за незаконний перетин державного кордону. За місцевим законодавством їм загрожує до 3 років позбавлення волі.