Індонезійська поліція заарештувала за вбивство громадянку Австрілії Сару Коннор. Тезку героїні фантастичного фільму "Термінатор" звинувачують у вбивстві поліцейського.

Як повідомляє Sky News, на пляжі острову Балі знайшли тіло поліцейського із чисельними слідами насильства. Пізніше стражі порядку затримали із підозрою австралійку Сару Коннор та її супутника з Великої Британії Девіда Джеймса Тейлора.

Адвокат підсудних заявив, що його клієнтів посадять на 15 років за ґрати, якщо їхня провина буде доведена. Наразі невідомо, що саме підштовхнуло двох туристів на жахливе вбивство.

Цікаво, що цього року у США стратили ще одного тезку героя "Термінатора". 60-річному Джону Коннору вкололи смертельну ін'єкцію за вбивство 34-річної давнини.

Портал "Знай" писав про масову бійку у Бангладеш через індійський серіал. Більше сотні людей били одне одного палицями та ножами, обговорюючи чергову серію шоу.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 8 листопада: подорожі близнюків, гроші раків та впевненість водоліїв Пенсії, лікарняні та субсидії: чи отримають українці соцвиплати у листопаді Вручення повісток від ТЦК: громадян застерегли від популярної помилки Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще