Глобальне потепління може залишити людство без одного з найулюбленіших напоїв – кави.

Про це заявили в Австралійському інституті вивчення клімату, пише "Популярна механіка".

Через зміну клімату суттєві проблеми з вирощуванням кави донедавна відчувала тільки Бразилія, що є світовим експортером кави. Через посуху вона понесла значні втрати, але це не дуже позначилося на світовому виробництві кави. Виручали дуже високі урожаї в інших регіонах, особливо в Гондурасі.

Тепер же глобальне потепління досягло і Гондурасу. За прогнозами австралійських кліматологів, до 2050 року половина всіх земель, які зараз використовуються для вирощування кави, стануть непридатними для цього через дворічну посуху.

Читайте також: Глобальне потепління обвалить світову економіку

Популярні новини зараз
Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку
Показати ще

У найближчі 30 років постійне зростання середньорічної температури Землі може повністю знищити каву як культуру.

Що стосується теперішнього часу, то посухи вже позначилися на ціні бразильської кави, оскільки ще відносно недавно дешеві сорти напою здорожчали.

Нагадаємо, чашечка ранкової кави допомагає у профілактиці склерозу.