Через посуху і голод у сомалійському регіоні Бай загинули щонайменше 110 осіб за 48 годин.

Відповідну заяву зробив прем'єр-міністр Сомалі Хасан Алі Хайре, передає Reuters.

Він зазначив, що багато осіб постраждали від захворювань шлунково-кишкового тракту. Ускладнила посуха ситуацію для тваринників, які тримають худобу.

Зазначимо, близько 6,2 мільйонів чоловік страждають від страшної посухи. У них відсутній доступ до питної води. Внаслідок цього може поширитися холера.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", президент Мохамед Фармаджо оголосив надзвичайний стан у становище в країні через посуху 28 лютого. Він попросив міжнародне співтовариство допомогти страждаючим людям, щоб уникнути гуманітарної катастрофи. Повідомлялося, що через терористів "Аш-Шабаб" гуманітарні місії не потрапляють до місця призначення.

Популярні новини зараз
2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще