В Індії прикордонники схопили голуба, якого вважають пакистанським шпигуном. Проте птаху вдалося вирватися на волю.

Про це пише The Indian Express.

Читайте також: Ворона перехитрила наївних росіян

Два тижні тому індійські спецслужби перехопили голуба, який переносив послання. За словами прикордонників, повідомлення мало загрозливий характер. Стало відомо, що послання було підписане членами ісламістського угрупування "Лашкаре-Тайба", що причетне до низки терактів.

"У зв'язку з цим ми дуже серйозно розцінюємо рівень загрози", - заявив поліцейський Ракеш Кумар.

Популярні новини зараз
Російський терор ракетами та дронами: українців попередили про важку осінь та зиму Платіжка зросте майже на 40%: українцям готують новий тарифний "сюрприз" "Ощадбанк" попередив про масштабне нововведення Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Прикордонслужба птаха тримала у клітці, куди час від часу заглядали допитливі службовці. Одного разу неуважний працівник відкрив клітку і птах вислизнув у нього з-під носа. За пернатим кілька годин слідкували спецслужби і зрештою схопили голуба та запроторили знову за грати.

Нагадаємо, нещодавно співробітники індійський спецслужб затримали авто, що перевозило півтори сотні голубів, яких, на думку прикордонників могли використовувати пакистанці в шпіонажі.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", голуба, при якому була виявлена ​​записка з погрозами прем'єр-міністру Індії Нарендрі Моді, заарештувала поліція на кордоні Індії і Пакистану, а саме - в місті Патханкот у північному штаті Пенджаб.