Компанія Google обіцяє, що продовжить життя людини до 500 років

Біологічний потенціал людини дозволяє жити 500 років. Для цього нам знадобляться спеціальні машини, що підтримуватимуть життя. Про це розповів президент Google Ventures Білл Меріс у інтерв'ю Bloomberg.

"У Google є все необхідне в галузі дослідження життя для того, щоб реалізувати найсміливіші плани", - сказав Меріс.

За останні 20 років людство зробило істотний прорив в медицині і навчилося лікувати багато захворювань, але більшість відкриттів ще попереду. На порядку денному питання продовження життя саме до 500 років не стоїть. Поки що, людина зможе прожити до 120 років при правильному способі життя, як розповів президент компанії.

Також він додав, що Google Ventures не планує відмовлятися від інвестицій в технологічні стартапи. Проекти, що підтримує компанія: сервіс для виклику таксі Uber, виробник термостатів для житлових і офісних приміщень Nest Labs, розробник програмного забезпечення Cloudera тощо.

Популярні новини зараз

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

На сьогоднішній день бізнесу активно цікавиться темою наукових способів продовження життя. Читайте також Геронтологи заклались на мільйон доларів, хто помре перший