Прихильники правлячої команди "Грузинська мрія" і опозиційної партії "Єдиний національний рух" влаштували бійку в місті Марнеулі на сході Грузії, а також закидали камінням місцеву виборчу дільницю в ході парламентських виборів.

Про це передають грузинські телекомпанії.

Під час бійки постраждали кілька співробітників патрульної поліції, і були пошкоджені відеокамери ЗМІ.

"Ситуація вкрай напружена. Стався напад на виборчу дільницю, кидають каміння, йде рукопашна бійка з використанням біт, на місці мобілізовані бригади патрульної поліції і швидкої допомоги", – повідомила одна з телекомпаній.

В опозиційному "Нацрусі" стверджують, що бійку почали активісти "Грузинської мрії". При цьому в правлячій партії заявляють, що провокаторами протистояння були прихильники "Нацруху".

Популярні новини зараз
На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом" Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", голова Одеської облдержадміністрації, екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі написав книгу "Пробудження сили".