Хлопчик у Південноафриканській республіці кинувся на насильника матері, але поплатився за свій героїчний вчинок життям.

Про це повідомляє The Independent. Сегомоцо Гарскейп вела до школи двох синів: восьмирічного Табісо й шестирічного Кутльвано. Вони спізнилися на автобус і добиратися довелося пішки.

Коли сім'я майже дісталася до школи, до них пристав чоловік і став вимагати гроші. Коли жінка відмовилася, зловмисник повалив її на землю і спробував зґвалтувати.

Молодший син почав кричати й бити чоловіка ногами. Насильник розлютився та почав зганяти гнів на хлопчику. Жінка разом зі старшим сином побігла до дороги, щоб попросити допомоги у водіїв. Але ніхто не реагував на її прохання.

Повернувшись назад, вона побачила, як чоловік душив дитину. Потім він схопив розбиту пляшку й зарізав його.

Популярні новини зараз
Генерал армії США Ходжес впевнений, що треба атакувати аеродроми РФ: "Не будуть запускати ракети" За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці Бойовий дух росіян опустився до критичної точки після висловлювань Ігоря Гіркіна про HIMARS – жодне ППО вже не врятує Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Поліція затримала 32-річного злочинця. Його доставили до суду. Місцеві мешканці влаштували пікет і вимагають від правоохоронців найсуворішого покарання для нього.

Нагадаємо, китаянка переплутала педалі за кермом автомобіля й він злетів у канал.

Підготував: Олександр Майер