Хлопчик у Південноафриканській республіці кинувся на насильника матері, але поплатився за свій героїчний вчинок життям.

Про це повідомляє The Independent. Сегомоцо Гарскейп вела до школи двох синів: восьмирічного Табісо й шестирічного Кутльвано. Вони спізнилися на автобус і добиратися довелося пішки.

Коли сім'я майже дісталася до школи, до них пристав чоловік і став вимагати гроші. Коли жінка відмовилася, зловмисник повалив її на землю і спробував зґвалтувати.

Молодший син почав кричати й бити чоловіка ногами. Насильник розлютився та почав зганяти гнів на хлопчику. Жінка разом зі старшим сином побігла до дороги, щоб попросити допомоги у водіїв. Але ніхто не реагував на її прохання.

Повернувшись назад, вона побачила, як чоловік душив дитину. Потім він схопив розбиту пляшку й зарізав його.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити
Показати ще

Поліція затримала 32-річного злочинця. Його доставили до суду. Місцеві мешканці влаштували пікет і вимагають від правоохоронців найсуворішого покарання для нього.

Нагадаємо, китаянка переплутала педалі за кермом автомобіля й він злетів у канал.

Підготував: Олександр Майер