Вчора, декілька сотень українців, які живуть на півночі Італії, провели в Мілані марш миру в рамках всесвітньої акції "Світ Україна".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перед ходою у церкві Sacro Volto, учасники провели службу та спільну молитву за мир в Україні, яку очолили греко-католицькі священики. Після цього колона вирушила центральними вулицями міста під синьо-жовтим прапором довжиною 15 метрів. До учасників ходи долучалися пересічні італійці, в основному молодь.

Читайте також: Римський марафон присвятили Надії Савченко (фото)

"Українська діаспора в Італії - одна з найчисленніших в Європі. Оскільки Рим зараз схиляється до скасування санкцій проти Росії, ми намагаємося тут пояснити, що це помилка. Слід ЄС і Україні виступати єдиним фронтом проти агресивної політики російського уряду", - зазначив активіст Микола Березенський.

Популярні новини зараз

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Показати ще

Організатори маршу розповіли, що маніфестанти тримали мирні плакати без антиросійських гасел.

За словами активістів, такою акцією вони прагнуть пояснити італійцям і всьому світові, що Україна ніколи не хотіла війни, проте зараз має захищатися і протистояти агресії.

Акція завершилася мітингом та флешмобом. Люди розгорнули велике полотнище багряного кольору у формі серця із зображенням географічного силуету України.

Це "серце" оточили учасники в українських костюмах та заспівали гімн України.

В кінці роздали коровай світу, який спекли активістки громади.

В організації маршу миру взяли участь українські асоціації з Мілана, Венеції, Верони Бергамо, Брешії, Реджо-Емілії і Варезе.