Вчора, декілька сотень українців, які живуть на півночі Італії, провели в Мілані марш миру в рамках всесвітньої акції "Світ Україна".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перед ходою у церкві Sacro Volto, учасники провели службу та спільну молитву за мир в Україні, яку очолили греко-католицькі священики. Після цього колона вирушила центральними вулицями міста під синьо-жовтим прапором довжиною 15 метрів. До учасників ходи долучалися пересічні італійці, в основному молодь.

Читайте також: Римський марафон присвятили Надії Савченко (фото)

"Українська діаспора в Італії - одна з найчисленніших в Європі. Оскільки Рим зараз схиляється до скасування санкцій проти Росії, ми намагаємося тут пояснити, що це помилка. Слід ЄС і Україні виступати єдиним фронтом проти агресивної політики російського уряду", - зазначив активіст Микола Березенський.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Організатори маршу розповіли, що маніфестанти тримали мирні плакати без антиросійських гасел.

За словами активістів, такою акцією вони прагнуть пояснити італійцям і всьому світові, що Україна ніколи не хотіла війни, проте зараз має захищатися і протистояти агресії.

Акція завершилася мітингом та флешмобом. Люди розгорнули велике полотнище багряного кольору у формі серця із зображенням географічного силуету України.

Це "серце" оточили учасники в українських костюмах та заспівали гімн України.

В кінці роздали коровай світу, який спекли активістки громади.

В організації маршу миру взяли участь українські асоціації з Мілана, Венеції, Верони Бергамо, Брешії, Реджо-Емілії і Варезе.