Дивний акт канібалізму відбувся у католицькому гуртожитку англійського міста Бірмінгем. Чоловік зупинився у хостелі, щоб переночувати, де зустрів "товариша", який відкусив йому шматок вуха.

Як пише Mirror, коротка дружба між двома хлопцями почалась дуже приємно. 25-річний Чед Фіні першим приїхав до гуртожитку та ліг спати. Під ранок його розбудив сусід, бажаючи поспілкуватись. Виховання Чеда не дозволило йому відмовити у бесіді.

Двоє чоловік розмовляли про кулінарію та ділились своїми уподобаннями. Чед розповів, що більше всього на світі любить піцу. Друг юнака розповів про любов до м'ясних стейків, а після чого вчепився зубами в його вухо.

"Я намагався пручатися, але він був більшим за мене. Звук від поїдання мого вуха нагадував хрускіт салату. Кров була усюди. Крім того, канібал сміявся, поки їв мене", - прокоментував інцидент бідолашний Чед.

На щастя, після порції з'їденої людської плоті маніяк заспокоївся та втік. Жертва викликала копів та описала прикмети неадеквата. Очі злочинця, за словами потерпілого, нагадують Ганнібала Лектера, якого грав Ентоні Хопкінс.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще

"Мене відвезли до лікарні та зашили вухо. Але воно назавжди буде скаліченим. Дуже хочу, щоб цього маніяка посадили на довгий термін", - додав 25-річний хлопець.

Читайте також: Полтавчанин з'їв власне вухо на суді

Нещодавно у Полтаві сталося поїдання власного тіла просто у залі суду. Злочинець вирішив висловити спротив системі, відрізавши собі шматок вуха та з'ївши його.