Австралійський штат Новий Південний Вельс захопили летючі миші. Їх – десятки тисяч! Місцеві дослідники кажуть, що такої великої кількості кажанів ще не бачили. Люди не можуть відкрити вікна у власних будинках. Дерева навколо будинків обсипані кажанами, наче яблуками.

В парках дрібні гілки їх не витримують, тому летючі миші падають просто на голови людям. Один з найбільших парків штату через це довелося зачинити. Не кажучи вже про те, що кажани переносять сказ. – Йдеться у сюжеті "ТСН".

Сіроголова летюча лисиця – цей вид кажанів в Австралії настільки поширений, що п'ять років тому він навіть потрапив на місцеву доларову монету.

Читайте також Захисники тварин в США дісталися до цирків

Майже два мільйони американських доларів виділили з бюджету на те, аби розігнати кажанів. Справа за малим: вирішити, як це зробити. Є ідеї використати дим, або шум, або воду, адже вбивати мишей не можна. Їх вважають рідкісним видом, якому дуже легко зашкодити. Тож виганяти їх намагаються дуже обережно. Та навіть з такою обережністю погоджуються не всі мешканці штату і пропонують чекати, поки кажани розлетяться самі.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще