Конгрес США прийняв резолюцію щодо надання Україні летального озброєння.

23 березня нижня палата представників Конгресу США прийняла резолюцію із закликом до американського президента Барака Обами надати Україні летальне оборонне озброєння, - йдеться на сайті палати представників, як передає "ТСН".

Резолюцію підтримали абсолютною більшістю конгресменів - 348 осіб проголосувало "за", проти виступили 48 законодавців.

Читайте також: "Обама проти постачання Україні летальної зброї. Він хоче піти як миротворець"

У документі конгресмени закликають президента надати Україні військову допомогу, щоб вона могла захистити свій суверенітет і територіальну цілісність.

Популярні новини зараз

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Показати ще

Автори резолюції стверджують, що існування незалежної, демократичної і процвітаючої України - в національних інтересах Сполучені Штати Америки. В документі наголошується, що Росія під керівництвом Путіна за допомогою військової, політичної та економічної агресії намагається підірвати незалежність України, а також порушує територіальну цілісність країни.

Російська агресія, на думку конгресменів, включає незаконну анексію Криму, створення і контроль сепаратистських угрупувань в інших областях України, постачання їм смертельного озброєння.

Конгресмени обох партій нагадують, що підтримка РФ бойовиків на сході призвела до понад 6 тис. жертв, 15 тис. поранених і більше мільйона переселенців.