Конгресмени США вимагають надати Україні летальну зброю

поділитись

Група американських конгресменів від Демократичної та Республіканської партій закликала президента США Барака Обаму негайно надати Україні летальну оборонну зброю.

Текст листа опублікував спікер палати представників конгресу Джон Бейнер.

У листі, який підписали політики, йдеться про те, що дії Росії в Україні є порушенням, яке виходить за межі міжнародного права.

На думку американських конгресменів, припинення вогню, про яке домовились у Мінську, дозволило сепаратистам закріпитися на зайнятих територіях та захопити нові.

У листі, який підписали одинадцять членів двох американських партій, наголошується, що дії Російської Федерації в Україні є "викликом Заходу і атакою на порядок у світі, встановлений високою ціною, яка була сплачена під час Другої світової війни".

Політики закликали до негайних заходів, що допоможуть Україні поверути свої землі та відновити сувернітет.

"Ми закликаємо швидко схвалити додаткові заходи для підтримки України, включаючи передачу летальної оборонної зброї українським військовим, для того, щоб Україна могла захистити свою суверенну територію", - йдеться в документі.

На думку конгресменів, подібний крок - єдина можливість стримати і запобігти подальшій агресії Кремля.

Нагадаємо, що республіканці вже давно вимагають від Обами почати постачання озброєня Україні, найпалкішим вболівальником цього питання є конкурент Обами на президентських виборах сенатор Маккейн. У сваркахнавколо України доходило до того, що президента звинувачували у нерішучасті.

Сам лідер США неодноразово говорив, що він розглядає можливість постачання зброї Києву, якщо дипломатичні методи не зможуть вирішити конфлікт на сході України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
обама сенатор сша зброя оружие летальное летальна республіканці демократи ато війна война
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
У зв'язку з цим вони збиралися на нараду
0
0
03:03 20.03.2018
Президент США не лише не надіслав привітання, а й нічого не написав з приводу виборів та перемоги Путіна у себе в Twitter
0
0
23:20 19.03.2018
Поліція розбирається у справі
0
0
23:02 19.03.2018
Євросоюз не визнає проведення виборів у Криму
0
0
22:11 19.03.2018