Міністерство закордонних справ Росії виступило за розширення списку держав, що входять до Ради Безпеки ООН, передає RNS.

"Ми теж виступаємо за те, щоб було реформування Ради безпеки, але підкреслюємо, що реформування має адекватно відображати ті процеси, які останнім часом відбувалися на світовій арені", - заявив заступник міністра МЗС РФ Геннадій Гатілов.

Читайте також: Як у Лаврова перед Гаагою виправдовувалися

За його словами, це робиться через "надопредставленості" деяких регіонів. Радбез ООН складається з 15 держав.

Як повідомляв "Знай.ua", сьогодні в МЗС РФ звинуватили США у всіх проблемах країни.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають по 800 грн щомісяця: кому доплата гарантована Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще