Міністерство внутрішніх справ країни-агресора провело обшуки у справі про шахрайство в особливо великих розмірах, головним фігурантом якої виступає український олігарх Віктор Пінчук.

Про це пишуть російські ЗМІ.

За даними слідства, в 2013 році з страхової компанії "Росії" викрали і вивели в кіпрські офшори більше 1 мільярда рублів.

При цьому повідомляється, що з 2009 року діяльність Відкритого страхового акціонерного товариства "Росія" контролював Віктор Пінчук.

Правоохоронці провели обшуки у низки екс-керівників компанії, а також обшукали офіси фірм, пов'язаних з цією компанією, і велике адвокатське бюро, яке представляло інтереси страхової компанії "Росія".

Популярні новини зараз
Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії Пенсійний фонд попереджає: якщо цього не зробити уріжуть пенсію у травні Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Крім того, слідчі підозрюють, що частина вкрадених коштів могла піти на підтримку президентських виборчих кампаній Петра Порошенка в Україні і Гілларі Клінтон у США.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", заступник голови НБУ Катерина Рожкова доводиться родичкою голові російського банку. Однак керівництво Нацбанку і особисто Валерію Гонтареву це, мабуть, не турбує. Вони не вважають це потенційним конфліктом для державних інтересів.