Державна китайська газета The Global Times поклялася "відплатити" Австралії за підтримку вироку міжнародного суду в Гаазі стосовно спірної території в Південному Китайському морі.

Видання назвало Австралію "паперовим тигром" - натякаючи, що країна лише має грізний вигляд, повідомляє британський часопис The Sun.

The Global Times назвала колишню британську колонію "божевільною країною" з "безславною історією".

"Спочатку вона була в'язницею Великобританії, а потім стала її колонією, джерелом сировини, заокеанським ринком і землею для інвестицій. Ця країна заснована нецивілізованими методами, у процесі, наповненому сльозами аборигенів", - додає китайська газета.

Минулого місяця Пекін розгнівало рішення міжнародного суду в Гаазі, який відхилив претензії Китаю на велику спірну територію в Південному Китайському морі.

Популярні новини зараз

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Показати ще

Австралія підтримала рішення Гааги, чим викликала неабияке обурення з боку проурядової газети The Global Times.

Китайська газета назвала Австралію "ідеальною мішенню для погроз і удару з боку Китаю" й додала: "Китай має відплатити, і Австралія знає, що це неправильно".

"Австралія несподівано зробилася першопрохідцем у завданні шкоди інтересам Китаю, з жорсткішою позицією, ніж у країн, які напряму пов'язані з конфліктом у Південному Китайському морі", - пише газета.

Пекін уже давно сперечається за цю ділянку зі своїми близькими сусідами – Філіппінами та В'єтнамом. Територія має велике риболовне і нафтовидобувне значення.