Китай оголосив Австралії “паперову війну”

поділитись
Китай погрожує зробити Австралію своєю мішенню

Державна китайська газета The Global Times поклялася "відплатити" Австралії за підтримку вироку міжнародного суду в Гаазі стосовно спірної території в Південному Китайському морі.

Видання назвало Австралію "паперовим тигром" - натякаючи, що країна лише має грізний вигляд, повідомляє британський часопис The Sun.

The Global Times назвала колишню британську колонію "божевільною країною" з "безславною історією".

"Спочатку вона була в'язницею Великобританії, а потім стала її колонією, джерелом сировини, заокеанським ринком і землею для інвестицій. Ця країна заснована нецивілізованими методами, у процесі, наповненому сльозами аборигенів", - додає китайська газета.

Минулого місяця Пекін розгнівало рішення міжнародного суду в Гаазі, який відхилив претензії Китаю на велику спірну територію в Південному Китайському морі.

Австралія підтримала рішення Гааги, чим викликала неабияке обурення з боку проурядової газети The Global Times.

Китайська газета назвала Австралію "ідеальною мішенню для погроз і удару з боку Китаю" й додала: "Китай має відплатити, і Австралія знає, що це неправильно".

"Австралія несподівано зробилася першопрохідцем у завданні шкоди інтересам Китаю, з жорсткішою позицією, ніж у країн, які напряму пов'язані з конфліктом у Південному Китайському морі", - пише газета.

Пекін уже давно сперечається за цю ділянку зі своїми близькими сусідами – Філіппінами та В'єтнамом. Територія має велике риболовне і нафтовидобувне значення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Австралія, Китай
У Кремлі додали, що обговорювалися Сирія, Україна і Корейський півострів
0
0
19:34 20.03.2018
Тепер все по-іншому буде - Америку цю, Аляску повернемо...
0
0
18:02 20.03.2018
Співак впевнений, що сенс до співвітчизників дійшов не той
0
0
15:01 20.03.2018
Офіційна Варшава виявилася більш рішучою, ніж очікувалося
0
0
14:08 20.03.2018
Вони не гребували нічим - ні підкупом, ні фейковими даними
0
0
12:53 20.03.2018