У деяких районах Китаю проходять дивні акції. Громадяни нищать свої "Айфони" заради спротиву політиці Сполучених Штатів.

Як пише Mashable, китайці сприймають смартфон від Apple, як символ Америки. Знищеним гаджетом вони демонструють ненависть до Вашингтону та патріотизм до своєї країни. У 17-х великих містах відбуваються масові акти знищення техніки від Apple.

Але мешканці КНР на цьому не зупинились. Вони у великій кількості стягуються до ресторанів KFC та вигукують там антиамериканські гасла. Поліція охороняє місця та заспокоює найбільш скажених активістів.

Люта ненависть охопила китайців через те, що США підтримують маленькі азійські країни у питаннях щодо спірних територій деяких островів. Минулого тижня міжнародний трибунал визнав Острови Спратлі територією Філіппін, а не Китаю.

Читайте також: Шокуюче відео атаки на телецентр в Анкарі

Популярні новини зараз

Головне за 29 листопада: нові правила в'їзду в Україну, доплати пенсіонерам, чергова "пристрасть" Полякової і загибель "батька" кота Леопольда

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще

Компанія Apple не хвилюється через бойкот своєї продукції. "Айфони" та "Макбуки" люблять у Піднебесній, і ця країна є одним з головних ринків збиту американської фірми.