31-річний Генрі Чау Хой-Лен із Гонконгу отримав довічне ув'язнення за те, що вбив, розчленував та з'їв окремі частини трупів 65-річного батька Чао Вінг-кі та 63-річної матері Сіу Юєт-Йї. Чоловік був піаністом. В день вбивства Генрі разом із батьками пішов в гості до свого друга Се Чхуннам-кея. Там між батьками та сином виникла сварка з приводу того, що вони відмовилися давати гроші на власні витрати синові. У розпалі Генрі взяв ніж та перерізав їм горло. Разом із товаришем Чхуннам-Кеєм вони розчленували трупи та перенесли в їхній будинок. Слідчі припускають, що окремі частини тіла Генрі з'їв, бо під час обшуку його помешкання виявили в двох холодильниках хребти, статеві органи та голови батьків. Також на полицях стояли харчові лотки із приготовленими частинами тіла.

Коли батьків кілька годин не було вдома старший брат Генрі почав хвилюватися. Вбивця заспокоїв його і сказав, що вони поїхали на відпочинок в інший регіон країни. Наступного дня в соцмережі Генрі розіслав своїм друзям повідомлення, що вбив своїх батьків. Друзі одразу повідомили у поліцію.

Під час слухового засідання Генрі сказав, що батьки самі винні в тому, що сталося. Разом із ним судили і співучасника інциденту Чхуннам-Кея. Він розповів, що не приймав участі у вбивстві. Кей лише допомагав розчленовувати трупи, бо друг пригрозив йому, що заріже його мати. Чхуннам-Кея суд виправдав.