Одіозний російський політик Володимир Жириновський вирішив стати зіркою ще й на театральній сцені.

Жириновський звернувся до режисера Микити Міхалкова з пропозицією поставити спектакль, в якому він готовий зіграти головну роль. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на прес-службу партії ЛДПР.

"За основу Володимир Жириновський запропонував взяти сюжет із творів класичної російської літератури. Автор ідеї готовий зіграти головну роль і впевнений, що Міхалков зможе професійно підібрати інших акторів", - пояснили в ЛДПР.

Жириновський пропонує Міхалкову зробити годинну постановку за мотивами творів Миколи Гоголя "Ревізор" і "Мертві душі", а також "Лихо з розуму" Олександра Грибоєдова.

Вже є готова назва п'єси - "Аудитор". Вона має складатися з трьох частин.

У першій дії герой Жириновського відправиться в Сиктивкар для викриття корупційної мережі. У другій - сучасний Чичиков скуповує не мертві душі кріпаків, а акції збанкрутілих підприємств. Третя дія, з посиланнями на "Горе з розуму", закінчується тим, що Софія виходить заміж за чиновника-корупціонера. А невизнаний суспільством Чацький їде в невідомому напрямку.

Жириновський також запропонував ставити спектакль на вуличних сценах, щоб залучати глядачів на виставу.

Схоже, що Жириновский таким чином вирішив "сходити в народ" від надлишку "лиха з розуму". Дивує лише те, що він обійшов увагою твір іншого російського класика – роман Достоєвського "Ідіот".

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як повідомляв сайт "Знай.ua", скандальний російський політик Володимир Жириновський видав чергову порцію свіжих побрехеньок про ситуацію в Україні.