Суддя закликала Мадонна і її колишнього чоловіка Гая Річі, розв'язати правовий спір з приводу майбутнього їх 15-річного сина Рокко, про це пише Знай, з посиланням на The Guardian.

Суддя Макдональд завив в понеділок, що буде великою трагедією, якщо "швидкоплинні дні" дитинства Рокко пройдуть в чварах та суперечках батьків. Суддя сказав, що хлопчик був "дуже великим кредитом" до своїх батьків.

Він сказав, що було б краще, якби Мадонна і Річі могли проводити час разом з сином, насолоджуючись компанією один одного.

Читайте також: Гай Річі шукає підтримку в організації по захисту прав батьків

Як відомо, судовий спір стосується питання, з ким з батьків повинен жити Рокко. Як відзначив суддя, Рокко залишився в Лондоні разом зі своїм батьком, але Мадонна хоче повернути підлітка до себе в США. Судовий процес почався в Лондоні і Сполучених Штатах. Суддя зробив свою заяву про мир після винесення рішення про те, що англійський суд може бути припинений.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Суддя проаналізував останній раунд спору на закритому слуханні в сімейній справі Високого суду в Лондоні на початку цього місяця. Суддя мав вирішити, чи задовольняти рішення Англійського суду, чи він повинен приймати рішення виходячи з добробуту Рокко. Інші судові слухання, як очікується, відбудуться в Нью-Йорку.