Джон МакКейн розкритикував позицію МЗС Німеччини щодо українського питання. Він порівняв події із тими, що передували Другій світовій війні.

Американський сенатор-республіканець Джон МакКейн у різкій формі розкритикував позицію міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра по ситуації в Україні, - пише DW

На думку американця, німецькій міністр разом із урядом ухиляється від того, щоб "обмежити дії Володимира Путіна, який в цей час винищує українців". Про це сенатор сказав у Вашингтоні журналістам вчора. Також він додав, що глава німецької дипломатії "не заслуговує на довіру".

Так американський політик відреагував на те, що Штайнмаєр у четвер 12 березня піддав критиці лист до керівництва Ірану, що склали Маккейн та іще 46 сенаторів-республіканців. В ньому йшлося, що якщо Конрес США не ратифікує угоду із атомної програми Тегерана, то її може бути анульовано після закінчення терміну президентства Барака Обами у 2017 році.

Міністр ЗС Німеччини сказав, що подібний лист може підірвати довіру Тегерану до "шістки" міжнародних посередників. "Переговори досить складні, тому нам не потрібен додатковий фактор невизначеності", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

Пенсія в один дотик: що ПФУ готує для громадян у 2020 році

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Маккейн звинуватив Штайнмаєра у підході до дипломатії "в стилі Чемберлена". Мається на увазі політика умиротворення, яку підтримував британський уряд у 30-х роках. Тоді Лондон намагався запобігти війні і тому ішов на поступки Адольфу Гітлеру.