Джон МакКейн розкритикував позицію МЗС Німеччини щодо українського питання. Він порівняв події із тими, що передували Другій світовій війні.

Американський сенатор-республіканець Джон МакКейн у різкій формі розкритикував позицію міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра по ситуації в Україні, - пише DW

На думку американця, німецькій міністр разом із урядом ухиляється від того, щоб "обмежити дії Володимира Путіна, який в цей час винищує українців". Про це сенатор сказав у Вашингтоні журналістам вчора. Також він додав, що глава німецької дипломатії "не заслуговує на довіру".

Так американський політик відреагував на те, що Штайнмаєр у четвер 12 березня піддав критиці лист до керівництва Ірану, що склали Маккейн та іще 46 сенаторів-республіканців. В ньому йшлося, що якщо Конрес США не ратифікує угоду із атомної програми Тегерана, то її може бути анульовано після закінчення терміну президентства Барака Обами у 2017 році.

Міністр ЗС Німеччини сказав, що подібний лист може підірвати довіру Тегерану до "шістки" міжнародних посередників. "Переговори досить складні, тому нам не потрібен додатковий фактор невизначеності", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Маккейн звинуватив Штайнмаєра у підході до дипломатії "в стилі Чемберлена". Мається на увазі політика умиротворення, яку підтримував британський уряд у 30-х роках. Тоді Лондон намагався запобігти війні і тому ішов на поступки Адольфу Гітлеру.