Фотограф і ведучий "Бі-бі-сі" Кріс Пекем у програмі "Найхитріші тварини" продемонстрував, як мавпи храму Улувату (Балі) серед білого дня грабують туристів, відбираючи у них окуляри, карці, капелюхи і телефони. Причому роблять вони це з певною метою: вкрадені речі тварини обмінюють на їжу.

Пекем провів експеримент, зобразивши необачного туриста, - одна з мавп одразу підбігла до нього і потягла айфон. Після цього примат і ведучий почали торгуватися: спочатку Пекем запропонував мавпі горіхи і банани, але її це не влаштувало. Айфон вона погодилася віддати тільки в обмін на яйця.

Читайте також: На корпоративи пропонують "мавпочок на забій" (фото)

Нагадаємо, українська співачка та екс-депутат Злата Огнєвіч постраждала від головного символу 2016 року. Під час фотосесії для обкладинки одного з видань артистка кілька годин позувала разом з мавпою у святковій сукні.

Новорічну зйомку в якій співачка і тварина тримаються за руки, планували кілька тижнів і ретельно готували. Проте поведінку мавпи ніхто не міг передбачити. У якийсь момент "мила тварина" вчепилася зубами у співачку.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Показати ще