У північноамериканських ЗМІ з'явились чутки про чергову втечу найвпливовішого наркобарона світу Хоакіна "Ель Чапо" Гусмана з в'язниці у Мексиці. Керівники установи спростували цю інформацію та опублікували світлини зі злочинцем у корпусі.

На фото можна побачити, що Гусман наодинці сидить за металевим столом та чекає на обід. Зараз він перебуває у в'язниці Альтіплано, в якій знаходяться інші торговці наркотиками. Це місце розташовано на відстані 110 кілометрів від Мехіко, а де саме в ньому можна знайти "Коротуна", невідомо, заради безпеки, пише Mirror.

"Це не правда, що Гусман знову втік. Ось він сидить за столом та чекає на свою порцію харчів", - повідомили керівники в'язниці.

Нагадаємо, що перший раз Ель Чапо втік з в'язниці у 2001 році та протримався на свободі 13 років. Влітку 2015 року він знову втік завдяки вмінню рити ями. Через півроку його піймали мексиканські правоохоронці.

Читайте також: Американка поділилася досвідом викрадення інопланетянами

Популярні новини зараз
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Показати ще

Хоакін "Ель Чапо" Гусман є головним наркобароном світу. Минулого року він погрожував війною терористам "Ісламської держави". За різними даними, він входить до топу найбільш впливових людей світу.