У понеділок, 8 серпня, в Москві сталася надзвичайна пригода - асенізаційний автомобіль, що перевозив нечистоти, вибухнув прямо на дорозі, повідомляє MIGnews.com.ua.

Після зупинки на світлофорі у машини комунальників несподівано прорвало задній люк для зливу рідкого вантажу.

Фекалії бурхливим потоком затопили проїжджу частину і забруднили сусідні машини.

Читайте також: Комуністку облили фекаліями

Популярні новини зараз
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", через відсутність електрики в Криму на півострові виникають все нові проблеми. Так, у зв'язку з відсутністю електроенергії в Ялті припинило свою роботу обладнання компресорно-насосних станцій, через що всі фекалії міста почали спускати в море.