Російський військово-транспортний літак Іл-20 двічі став причиною зльоту винищувачів ВПС НАТО на минулому тижні, повідомляє РБК.

Литва каже, що в період з 15 по 21 лютого винищувачам ВПС НАТО довелося злітати двічі в зв'язку з появою Іл-20 в їх повітряному просторі.

Згідно з інформацією, наданою міністерством, 17 лютого винищувачі НАТО злетіли з авіабази в Литві для перехоплення російської техніки. Виходячи із заяви Росії, Іл-20 прямував в Калінінград з вимкненим бортовим пристроєм ідентифікації, але підтримував контакт з наземними центрами зв'язку. На зворотному шляху цей же Іл-20 повертався під наглядом естонських винищувачів ВПС НАТО.

Читайте також: Росія спонсорує антиукраїнські настрої в Голландії

Тижнем раніше, російські літаки-бомбардувальники, які рухалися в напрямку Англії, були перехоплені британськими винищувачами Typhoon.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще