Порадіти приєднання Криму під пісні Любе, Лепса і Лариси Доліної можна буде в Москві 18 березня за 400 рублів. В інтернеті збирають бажаючих взяти участь, єдина умова - бути "тверезими і красивими".

"Запрошуємо всіх бажаючих на мітинг, присвячений історичній події: входженню Півострова Крим до складу Російської Федерації, який відбудеться 18 березня о 15:00 на Василівському узвозі (це біля Червоної Площі). Оплата Вам за участь - 300 рублів. Тривалість мітингу - 40 хвилин", - запрошує зі своєї сторінки ВКонтакте москвичка Яна Молко.

У коментарях під оголошенням, Яна уточнює, що мітинг "був ініційований урядом РФ".

На форумі massovki.ru ще 15 березня запросили бажаючих на той же мітинг, пообіцявши оплату в 400 рублів. Ображені користувачі в коментарях зауважують, що пізніше з тексту оголошення видалили інформацію про винагороду.

Про набір учасників пише спеціалізований ресурс massovki.ru.

Популярні новини зараз

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

"Час проведення з 14:00 - 17:30. Компенсується. Вік від 16 - 80 років", - йдеться в оголошенні. Особливо підкреслюють основну вимогу до учасників: "Все тверезі і красиві".

Із заголовка стає зрозуміло, що учасникам заплатять по 400 рублів.

Водночас, в Архангельській області Міністерство культури розіслало документ, який закликає забезпечити участь від підвідомчих установ явку на мітинг з нагоди "річниці возз'єднання Криму з РФ". Документ вимагає участі не менше 20 співробітників установ - "Обов'язкова квота для освітніх установ - 50 осіб".

"Концерт" Ми Разом ", присвячений річниці приєднання півострова Крим до складу Російської Федерації, буде відкритий першими особами держави. Пройде в центрі Москви на Василівському узвозі. Час проведення з 14.00 - 17.30.Компенсіруется. Вік від 16 - 80 років. УСІ ТВЕРЕЗІ І ГАРНІ ", - йдеться в оголошенні на сайті.