Російські дослідники паранормальних явищ не втомлюються перетворювати село Молебка у Пермскому краї на Бермудський трикутник. Під час останньої експедиції вони побачили аномальні вогні на небі.

Про інопланетян на Уралі пише Ura.ru. Село Молебка вважається зоною аномальних явищ ще з 80-х років та має назву "М-ський трикутник". Мешканці цього краю нерідко бачать НЛО, інопланетян та інші незрозумілі явища, але за десятки років так і не знайшли підтверджень.

"Я бував у зоні М кілька разів, але те, що тут відбувається зараз - просто неймовірно. За останні дні я бачив у небі жовті вогні, а сьогодні сині. Мабуть інші цивілізацію хочуть вийти із нами на контакт", - розповів організатор експедиції Олексій Мартін.

Цікаво, що учасники експедиції в один голос заявляють, що бачили у небі НЛО, однак жодних фото або відео цього явища не показують.

Портал "Знай" писав про розсекречення ЦРУ документів про НЛО. Спецслужби нібито мають фото та відео докази існування позаземних об'єктів.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще