НАТО негативно оцінив перекидання ракетних комплексів "Іскандер-М" до Калінінградської області.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

"Розміщення оснащених ядерними боєголовками ракет на кордоні з країнами, що входять до складу Північноатлантичного альянсу, не сприяє зниженню рівня напруженості", – заявив у неділю, 9 жовтня, офіційний представник НАТО.

"Нам необхідно збільшення, а не зниження рівня прозорості й можливості прогнозування військової діяльності, щоб уникнути інцидентів і ризику непорозумінь", – зазначив представник Альянсу.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що пересування "Іскандерів" в Калінінградську область, що межує з Польщею і Литвою, його уряд розцінює як реакцію Москви на збільшення присутності НАТО в країнах Балтії.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Показати ще

Нагадаємо, "Знай.ua" повідомляв, що до Калінінградської області в межах військових навчань перекидають ракетний комплекс "Іскандер".