19-річна Ана Рошель Пондар з тілом 150-літньої померла на Філіпінах. Причиною смерті стала рідкісна хвороба – прогерія, через яку організм Ани старів у вісім разів швидше, ніж у звичайних людей.ЇЇ називали йнайстаршою жінкою Азії.

Як пише The Daily Mail, за два роки до смерті лікарі відзначали, що дівчина виглядає як 136-річна жінка з яскраво вираженими зморшками по всьому тілу - від обличчя до стоп. Типова причина смерті людей з таким недугом - серцевий напад або інсульт.

Розуміючи, що її життя буде недовгим, ця філіппінка намагалася насолоджуватися кожним його днем. На своє 18-річчя вона влаштувала тематичну "вечірку для принцес" з троном і багаторазовими перевдяганнями.

Під час цього свята Ана навіть познайомилася зі своїм кумиром – філіппінською співачкою, актрисою і телезіркою Сарою Джеронімо.

Читайте також: Сидячий спосіб життя може призвести до ранньої смерті

Популярні новини зараз
У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

За своє життя дівчина закінчила лише один клас старшої школи. Ровесники знущалися над нею і дражнили, але вона настільки прагнула навчатися, що не звертала на них уваги. Проте заняття довелося покинути після того, як у її матері не стало грошей, аби платити за школу. Ана почала допомагати матері торгувати одягом, предметами рукоділля та фруктами на вулицях Пларіделя в провінції Булакан.

Хірург П'єр Р. Клеро допомагав цій мужній людині продовжити життя, розробивши для неї особливу дієту і креми для шкіри.

Після смерті дівчини на Філіппінах залишилася ще одна людина з цим захворюванням. Всього ж у світі прогерією страждають 80 дітей.