Під час неформального засідання Генеральної асамблеї ООН вирішили незвично відзначити День миру. Присутні могли почути російську пісню "Калинку".

Цей хіт з Росії виконав дитячий хор з Південної Кореї. На засіданні були присутня велика кількість голлівудських зірок. Серед них, Майкл Дуглас і Леонардо Ді Капріо, а також композитор та виконавець Стіві Вандер.

Діти виступили перед ними в костюмах різних національностей з усього світу. Під пісню вони виконували не менш відомий танок.

Нагадаємо, білі ведмеді завадили голосуванню на російський метеостанції в Північному Льодовитому океані.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого
Показати ще