У місті Діжоні (Франція) вранці 30 вересня розлючений клиєнт увійшов в магазин Apple Store і почав знищувати різні продукти компанії важкою сталевою кулею для гри в петанк. Про інцидент повідомляє thenextweb.com.

На відео видно, як він кричить, що незадоволений швидкістю роботи техпідтримки компанії, а потім розбиває сталевою кулькою скло в iPhone і MacBook Air.

Читайте також: Apple оштрафують на $8 млрд

Після цього молодик спробував втекти, але зробити йому це не вдалося. Повідомляється, що він був переданий поліції і знаходиться під вартою.

Популярні новини зараз
Будемо мерзнути взимку: українці можуть залишитися без опалення До 7 годин без світла: українцям приготували графіки відключень Відберуть половину пенсії: пенсіонерів попередили про штрафи – кого покарають ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Показати ще