Парламент Німеччини сьогодні ратифікував угоду про асоціацію України з Євросоюзом. Також планується ратифікація угоди із Грузією та Молдовою.

"Бундестаг ратифікував Угоду про асоціацію", - написав посол України в Німеччині Андрій Мельник в Твіттері. Також він процитував заяву спікера Верховної ради України Володимира Гройсмана про те, що ратифікація Угоди про асоціацію в німецькому парламенті дасть поштовх для її схвалення парламентами інших держав ЄС.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр зазначив, що ратифікація є новим рівнем у відносинах країн. Німецькі політики нагадали українським колегам, що Європа очікує якісних змін та реформ.

Читайте також: Росії не вдалося внести розкол в Євросоюз

Україна та ЄС підписали Угоду про асоціацію 27 червня 2014 в Брюсселі. Верховна Рада України та Європейський парламент ратифікували його одночасно 16 вересня минулого року.

Популярні новини зараз

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще

На засіданні також планується ратифікація угоди ЄС із Грузією та Молдовою.

Нагадаємо, у вересні 2014 року народні депутати України прийняли законопроект №0098 про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. За це рішення проголосували 355 народних депутатів, при необхідному мінімумі у 226 представників влади.