Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко виїхав до Чехії. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Є інформовано обґрунтована думка, що якийсь час мені краще пожити за межами нашої богом береженої Батьківщини", – написав він.

Бабченко опублікував світлину, де він на костилях, оскільки не так давно зламав ногу і проходив лікування. Під фото зазначено, що чоловік у Празі.

Під його постом відразу з'явилося сотні коментарів, у яких більшість підтримує таке рішення, оскільки останнім часом на незалежного журналіста в Росії влаштували справжнє цькування за те, що він критично висловлювався про все, що відбувається в країні.

Раніше Бабченко вже запитував у своїх підписників, чи варто йому емігрувати з Росії, якщо пропонують гідні умови життя і роботи, але так і не поїхав.

Схоже, останньою краплею, що вплинула на рішення Аркадія виїхати геть, став шквал критики і погроз, що обрушився на нього після того, як він публічно пояснив, чому катастрофа літака Ту-134 не була для нього трагедією. Тоді він і Божена Ринська були єдиними, хто висловив позицію, яка не співпадала з "лінією партії".

Нинішній свій від'їзд журналіст назвав безтерміновою еміграцією.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Бабченко напророчив світові складні часи у звязку з приходом Дональда Трампа на пост американського президента.