Мешканці США потерпають від погодного апокаліпсису: в "штатах Конфедерації", зокрема Техасі, мешканців мучать лісові пожежі, а в цей час в центральних районах на людей обрушилися торнадо, шторми і град.

Як повідомляє станція "Голос Америки", більше 45 мільйонів постраждали від поганого настрою природи, як мінімум троє людей загинули від вогню, мешканця штату Іллінойс (місто Оттава) вбило величезне падаюче дерево.

Шторми спровокували 22 навали торнадо, в штаті Міссурі смерч змусив два десятка автомобілів просто піднятися у повітря, після того, як вони впали на шосе, загинуло двоє водіїв. Приблизно рік тому на Сполучені Штати так само обрушився погодний апокаліпсис.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що до Києва прийшла погода, яка побила 137-річний рекорд.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще