Патріарх Кирило назвав гріхом та хворобою відвідування соціальних мереж та "гонитву за лайками".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Сьогодні в наших соціальних мережах існує реальна хвороба, коли особливо молоді люди готові йти на будь-які вчинки, навіть іноді найстрашніші, з ризиком для життя тільки для того, щоб хтось сказав, що ця фотографія, яка відображає той чи інший вчинок, йому сподобалася . Для визначення такої підтримки використовується англійське слово "лайк", - прокоментував своє відношення до соцмереж священник.

На думку патріарха, молодь готова піти на будь-що аби поставити черговий лайк та якось проявити себе у соціальних мережах. Також предстоятель церкви вважає, що молоді люди не мають реальної мети у житті, вони тільки прагнуть жити у мережі та колекціонувати "лайки", а в разі відсутності останніх, сприймають це як особисту трагедію.

Причиною такої поведінки Кирило називає один із гріхів – марнославство, яке викликає залежність від того, щоб отримати визнання від інших людей.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Патріарх Кирило розповів, як диявольське мистецтво сварить українців і росіян