Спільне французьке підприємство PSA Peugeot-Citroen і японська компанія Mitsubishi Motors мають намір призупинити випуск деяких своїх моделей на російському заводі "ПСМА Рус" в Калузі.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Завод призупинить виробництво Citroеn C4 і Peugeot 408, Mitsubishi Outlander і Pajero Sport. З 100 співробітниками підприємства не будуть відновлені трудові договори.

Причинами проблем називають складну ситуація на російському автомобільному ринку, різке зниження продажу та прогнози щодо подальшого падіння попиту.

В підприємство було інвестовано приблизно 550 млн євро.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Показати ще

У період з 27 квітня по 10 липня також призупинять випуск моделей Citroеn C4 седан і Peugeot 408. Цей період часу буде трактуватися як простоювання, і працівникам оплатять його як вимушену відпустку.

Mitsubishi теж зупинить свої виробничі лінії для позашляховиків. Відновити їх планують в травні 2015 року. При цьому "ПСМА Рус" не відмовляється від довгострокових планів розвитку виробництва.

Дії керівництва заводу викликали хвилю невдоволення серед представників місцевих профспілок. Члени профспілки працівників автопрому мають намір домогтися відновлення колег. Вони вважають, що їх скоротили незаконно.