Чоловічий журнал Playboy офіційно заявив, що вирішив повернути фотографії оголених дівчат у випуску за березень-квітень, і однією з перших моделей стала актриса з кіносаги про Гаррі Поттера.

Як повідомляє "Кореспондент", Playboy запросив знятися Скарлетт Бірн - актрису, яка виконала роль Пенсі Паркінсон (дівчина Драко Мелфоя) в екранізації популярної історії про Гаррі Поттера. Сам модель, яка зустрічається з сином власника Playboy, прокоментувала це так:

Читайте також: Чиє ж дитя прокляте: секрети нової книги про Гаррі Поттера

"Я визнаю, що неодноразово говорила про те, що фотографії оголених дівчат - це минуле століття і атавізм, але прибрати такі фото з легендарного журналу - це помилка, це позбавляє його духу. Позбутися від наготи повністю ми не можемо, але можемо надавати їй форму мистецтва. Я рада, що Playboy запросив мене стати частиною цієї фотосесії. Я задоволена і вдячна Куперу ".

Знай.ua нагадує, що раніше адвокат Надії Савченко Ілля Новіков заявляв, що вивчив українську мову завдяки "Гаррі Поттеру".

Популярні новини зараз
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В TELEGRAM