Подружжя з Арізони постане перед судом за недбале ставлення до дитини. За грою в Pokemon Go пара забула про 2-річного сина.

27-річний Брент Дейлі та його 25-річна дружина Бріенн залишили малюка без нагляду у дворі будинку і пішли околицями ловити покемонів. Дитина півтори години знаходилася сама на 33-градусній спеці, повідомляє NBC.

Хлопчика виявила поліція о 10:30 вечора, після того як один із занепокоєних сусідів подзвонив у службу 911. За звітом поліції, дитина кричала, плакала і намагалася зайти до будинку. Хлопчик був босий, обличчя його було червоним і брудним.

Вдома поліція знайшла телефонний номер батька дитини. На дзвінок правоохоронців він відповів "ну то й що" і кинув слухавку.

Зрештою пара все ж повернулася додому. Молоді люди розповіли, що каталися неподалік, зупиняючись біля парків, щоб пограти у Pokemon Go.

Це не перший випадок дивної поведінки людей під дією цієї популярної мобільної гри. Раніше ми повідомляли, що у Великобританії вчителька залишила роботу заради кар'єри ловця покемонів.