Глава Бюро національної безпеки Польщі генерал Станіслав Козей вважає, що Росія потенційно може почати агресивну пропагандистську політику, а також організовувати диверсійні акти на території польської держави. Ці дії, в подальшому, формально не можуть стати приводом для втручання НАТО.

Козей підкреслив, що не слід очікувати безпосередньої військової агресії Кремля проти Варшави. Крім того, Польща планує збільшити свої витрати на оборону до двох відсотків ВВП.

Польські спецслужби, останнім часом, констатують зростання активності російських шпигунів у країні. Відомий американський політолог Збігнєв Бжезинський заявив, що однією з наступних цілей російської агресії може стати якраз Польща.

Заступник міністра оборони Польщі Чеслав Мрочек, також повідомляє про роботу над планом посилення польської армії на сході країни.

"Я ознайомився з інфраструктурою, вона дуже застаріла, оскільки впродовж довгих років тут не було ніяких інвестицій", - підкреслив заступник міністра.

Популярні новини зараз

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще