Головною країною-переможцем у Великій Вітчизняній Війні є Росія. Таку думку під час засідання з питань святкування 70-ої річниці Дня Перемоги висловив російський президент Володимир Путін. І він вважає, що зараз РФ всіляко прагнуть позбавити заслуженого звання переможця та згнобити її міцний моральний авторитет..

"В мене іноді і язик не повертається, щоб передати всі ті брехливі думки відносно Росії. Взагалі, дивуюся, як люди можуть так низько опуститися. Відомо, що їх поширюють, щоб підірвати силу та могутність нашої держави та позбавити її зстатусу головного переможця у Другій світовій війні, щоб посварити та розділити братні народи, використовуючи історичні спекуляції", - повідомив Путін.

На думку російського президента поширення таких висловлювань є досить небезпечним.

"В такий спосіб намагаються закласти в голови людей не вірне тлумачення історії та очернити ціле покоління людей, які віддали все заради перемоги та встановлення миру у всьому світу", - зазначив Путін.

Раніше російський президент вже заявляв про те, що лише завдяки зусиллям росіян вдалося здобути перемогу у війні і якби тоді серед військових не було українців, то перемога все одно була б за Радянським Союзом.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще