Путін не зупиниться на агресії проти України – Кемерон

поділитись

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон переконаний, що Росія не зупиниться на агресією проти України і, можливо, має наміри напасти на країни Балтії.

Про це він повідомив в інтерв'ю для американських медіа.

Кемерон підкреслив, що агресією проти України лідер Росії не обмежуватиметься. Наступними жертвами його атак можуть стати країни Балтії, а також інші держави. На думку прем'єра, щоб зупинити Путіна потрібно вводити нові санкції. Кемерон зауважив, що Росія має обирати, або бути частиною сучасного світу та дотримуватись міжнароднич правил, або втратити світові привілеї.

"Якщо Росія хоче бути частиною світу 21-го століття, то мусить поважати кордони інших держав. Інакше – втратить привілеї сучасного світу, такі як вільна торгівля та обмін інформацією", - підкреслив британський прем'єр.

За словами Кемерона криза в Україні вирішувати силовими методами світова спільнота наразі не готова, але вона може впливати економічно.

На думку прем'єра, Захід потрібен Росії значно більше, аніж навпаки, а введення подальших економічних обмеження можуть мати для федерації неприйнятні фінансові та економічні наслідки на багато років уперед.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
кемерон путін росія великобританія агресія балтія захід
Вони все частіше з'являються на людях
0
0
21:26 24.03.2018
Коли у стихії - власні плани на твій дім
0
0
20:53 24.03.2018
Йому було зовсім мало років
0
0
17:35 24.03.2018
Ви будете шоковані таким висновком вчених
0
0
17:13 24.03.2018