Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон переконаний, що Росія не зупиниться на агресією проти України і, можливо, має наміри напасти на країни Балтії.

Про це він повідомив в інтерв'ю для американських медіа.

Кемерон підкреслив, що агресією проти України лідер Росії не обмежуватиметься. Наступними жертвами його атак можуть стати країни Балтії, а також інші держави. На думку прем'єра, щоб зупинити Путіна потрібно вводити нові санкції. Кемерон зауважив, що Росія має обирати, або бути частиною сучасного світу та дотримуватись міжнароднич правил, або втратити світові привілеї.

"Якщо Росія хоче бути частиною світу 21-го століття, то мусить поважати кордони інших держав. Інакше – втратить привілеї сучасного світу, такі як вільна торгівля та обмін інформацією", - підкреслив британський прем'єр.

За словами Кемерона криза в Україні вирішувати силовими методами світова спільнота наразі не готова, але вона може впливати економічно.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Локдаун у Києві закриє метро, школи та садочки

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

На думку прем'єра, Захід потрібен Росії значно більше, аніж навпаки, а введення подальших економічних обмеження можуть мати для федерації неприйнятні фінансові та економічні наслідки на багато років уперед.