Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон переконаний, що Росія не зупиниться на агресією проти України і, можливо, має наміри напасти на країни Балтії.

Про це він повідомив в інтерв'ю для американських медіа.

Кемерон підкреслив, що агресією проти України лідер Росії не обмежуватиметься. Наступними жертвами його атак можуть стати країни Балтії, а також інші держави. На думку прем'єра, щоб зупинити Путіна потрібно вводити нові санкції. Кемерон зауважив, що Росія має обирати, або бути частиною сучасного світу та дотримуватись міжнароднич правил, або втратити світові привілеї.

"Якщо Росія хоче бути частиною світу 21-го століття, то мусить поважати кордони інших держав. Інакше – втратить привілеї сучасного світу, такі як вільна торгівля та обмін інформацією", - підкреслив британський прем'єр.

За словами Кемерона криза в Україні вирішувати силовими методами світова спільнота наразі не готова, але вона може впливати економічно.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

На думку прем'єра, Захід потрібен Росії значно більше, аніж навпаки, а введення подальших економічних обмеження можуть мати для федерації неприйнятні фінансові та економічні наслідки на багато років уперед.